Øst for Storebælt

Sælger til Vinhandlere på Sjælland og Lolland/Falster.

Peter Hamann-Jungersen

Telefon: +452165 2088

 

 

HoReCa på Sjælland

David Ekberg

Telefon: +452165 2089

Mail: Davide@juulsengros.dk

 

 

HoReCa på Sjælland

Chris Doig

Telefon: +454035 3915

Mail: Chris@juulsengros.dk

 

 

Vinhandel og B2B på Sjælland og Lolland/Falster

Thomas Pajor

Telefon: +45 4044 8292

Mail: Thomas@juulsengros.dk

 

 

Vinhandlere på Sjælland. Jens har også ansvaret for Juuls Engros travelretail afdeling.

Jens Grotkjær

Telefon: +45 2498 0681

Mail: Jens@juulsengros.dk

 

Vest for Storebælt

Vinhandlere  i Jylland og på Fyn

Allan Faurskov

Telefon: +45 2224 7170

Mail: Allan@juulsengros.dk

 

 

Vinhandlere og HoReCa i Jylland og på Fyn.

Palle Ravn Bjerre

Telefon: +454029 7448

Mail: Palle@juulsengros.dk

 

 

Bornholm

Vinhandlere, B2B og HoReCa på Bornholm

Eric Madsen

Telefon: +452810 0596

Mail: Eric@juulsengros.dk

Kontaktoplysninger

 

Sociale links

              

 

MINE AFTALER

Rabatter, Bonusser eller Aftaler: